Poster — paigaldatakse iPad´le ja Android´le.
Rakendatakse 15 minuti jooksul.
Säästab Teie aega ja raha.
Poster seadmed

Poster kiirendab müügi vastuvõtmist, viib ladu aruannet ja raamatupidamist, Teie asutuse tegevuse detaailne statistika.

Poster rakendus

Kassa terminal

Kiire tellimuse vormistamine

Nõuabminimaalset aega tellimuse töötlemiseks. Interfeis on intuitiivselt arusaadav ja ei nõua aega personali koolituseks — müümist saab alustada 5 minuti pärast.

Kindel töö ilma internetita

Ajutise interneti puudumine ei mõjuta teie tööd: Te jätkate tellimuste vormistamist ja tsekki prindimist. Lisatud tellimused jõuavad admin-paneeli, kui ühendus taastub.

Intuitiivselt menüü juhtimine

Iga automatiseerimise süsteemi manustamisel menüü ja teh.kaarte täitmine – üks kõige pikkemast protsessist. Kuid mitte Poster! Me oleme teinud palju jõupingutusi selleks, et menüü täitmine ei võttaks Teil palju aega.

Kaupluse/kohviku ladu

Läbimõeldud tarneahela lisamine

Juhtimine klaviatuuriga,üksikute moodulite iPad ja Android, hinnavõrdlus, lihtne aruannete lisamine, viimine ladudele, kauba ja toodete mahakandmine - kõik see on eesmärgitud mugavusele.

Skaaneriga kaupa läbi löömine

Kui ühendate vöötkoodi terminal kiireneb tarne vastuvõtt ja kauba mahakandmine. Sul on võimalik läbi lüüa kaupu, kliendite sooduskaarte, Poster toetab bluetooth-skannerid Motorola.

Automaatne omahinna ümberarvutamine

Kui lisate tarnet, siis automaatselt ümberarvutatakse Teie kaupa omahind, teh. kaarte, pooltoodete ja eelmise müüki sissetuleku näitajad.

Turvalisus

Kõik raha kassasse

Märkige administraatori parool tegevusele, millidele on olulisem suurem turvalisus, näiteks kauba kustutamine pärast eeltsekki prindimist, soodustust, tellimuse sulgemine ilma maksmist.

Andmete turvalisus

Posterˇi serverid asuvad Saksamaal, iga päev toimub backup. Ühendus admin-paneeliga toimub kaitstud protokolli HTTPS kaudu-see tähendab, et isegi töötades avalikku Wi-Fi keegi ei saa Teie parooli varastada.

Ajaloo salvestamine

Ajaloo salvestamine Poster teostab automaatse andmete salvestamist (logimist) selle kohta, kelle parooliga programmis tehti need või muud tegevused.

Maksed

Makseviisid
Müümisel on võimalik arvestada sularaha tasumist, kaardiga, sertifikaadiga. On võimalus maksta osadega. Kohviku jaoks on funktsionaal hõlpsasti jagada tšeki mitu inimeste vahel seltskonnas ühe laua taga.
maksed

Statistika ja analüüs

Analüüs

Poster analüüsib Teie asutuse teavet kõikide tsekkidest ja näitab teile detailset graafikut ja aruanned. Uurige, milliseid tooteid, kelnerid, nädalapäevad, toovad Teile kõige rohkem raha ja täiendage neid parameetreid.

Täpsed ja selged aruanded

Poster´is on kättesaadavad aruanded tuludest, kauplemise juurdehindlusest, tsekkidest, külastajatest, keskmise tsekkist, müügi kellaajast, nädalapäevade järgi. Kõik need parameetrid on kättesaadavad asutuse, kelneri, klientide jaotuses.

Boonus süsteemi paindlikud seaded

Täpsustage, mitu protsenti arvest saab maksta boonustega. Kui palju boonuseid saab klient täites ankeedi. Millised on piir summad üleminekuks kliendi gruppide vahel.

Import ja eksport

Saate importida ja eksportida kliente, et siduda Poster oma lemmik programmidega email, sms-marketing, CRM-süsteemi või raamatupidamise jaoks.

Demo juurdepääs

Poster demo juurdepääs

Allahindlus 10%

lepingu sõlmimisel Poster ja maksmise valitud tariifil aasta eest
Poster logo